Блог

Інтернет-магазин подарунків

При замовленні іменної казки у нас багато разів запитували, чи крім книжечки ще є щось у нас, наприклад подарунки чи сувеніри. На жаль, крім книжечки ми тоді нічого не могла запропонувати. Але все змінилось!

Ми зібрали всі Ваші рекомендації та запустили інтернет-магазин з чудовими подарунками які ідеально підійдуть Вашим діткам. Всі товари виконані за мотивами книги "Пригоди у країні чудес".

На разі пропонуємо Вам наступні подарунки:
  • Велика новорічна розмальовка розміром 840х420мм з цупкого паперу;
  • Велика розмальовка розміром 594х420мм (формат А2) з цупкого паперу в стилі першої частини іменної казки "Пригоди у країні чудес";
  • Яскраві чашки з надписом "На згадку про подорож у Країну Чудес" стане чудовим доповненням малюку, який прочитав іменну книгу "Пригоди у країні чудес". Об'єм чашки 330мл.
  • Набір наклейок/стікерів формату А4 з героями першої частини іменної казки "Пригоди у країні чудес"

Розмальовки можна замовити окремо, як для дівчинки, так і для хлопчика.
Чашки доступні як для дівчинки так і для хлопчика, є можливість вибрати колір волосся у дитини а також колір самої чашки.

Ми активно працюємо над розширенням нашого асортименту, тому в найближчий час у нас з'являться новинки в магазині. Тому, щоб не пропустити нові надходження підписуйтесь на нас в Іnstagram (@kazzzka.com.ua) та Facebook (@kazzzka.com.ua)

Більш детальнішу інформацію про подарунки шукайте в розділі "Магазин"
Made on
Tilda