Блог

Що таке персоналізована книга?

Персональна казка - добрий і ненав'язливий приклад для малечі.
Напевно, більшості батькам відомі проблеми із великим бажанням малюка з'їсти всі солодощі в домі, непосидючістю, сльозами через дрібниці і тд. Цей список, звичайно, можна продовжити. Ми й самі колись були такими.

Усе це далеко не завжди можна вирішити підвищенням голосу. Так?

Іменна казка у свою чергу, покликана бути добрим і ненав'язливим прикладом для малечі. Особливо, якщо дитина знає: головним персонажем, який творить чудеса, допомагаючи іншим, є саме вона.

Десь близько двадцяти років тому я слухала історії, які складала для мене мама. Пам'ятаю казку про неслухняну мушку, яка втекла з дому і потрапила прямісінько в густу павутину. Як добре, що їй все-таки вдалося врятуватися. Після такої історії я стала прислухатися до прохання мами бути уважною і не відходити від неї далеко в людних місцях.

Однак така казка існувала лише в нашій з мамою уяві. Сьогодні ж ваші малюки мають змогу самостійно читати складену спеціально для них дивовижну історію

Персоналізована книга від "Подаруй казку" - це історія, у якій головний герой буде виглядати так само, як і Ваш малюк.

Ваша дитина точно впізнає себе у цій книзі, адже Ви маєте змогу обрати чимало додаткових параметрів: ім'я в звичайній і лагідній формі, стать, колір волосся, особисті вподобання дитини, імена батьків, місце проживання сім'ї, а також побажання від того, хто дарує книгу.

Книга друкується в єдиному екземплярі спеціально для Вашої дитини.

Замовити персональну книгу для Вашої дитини ви можете за наступним посиланням "Конструктор персональної книги"
Made on
Tilda