Відповіді на питання
У цьому розділі ми зібрали відповіді на найпопулярніші питання
Що таке персоналізована книга?
Персоналізована книга від "Подаруй казку" - це історія, у якій головний герой буде виглядати так само, як і Ваш малюк. Ваша дитина точно впізнає себе у цій книзі, адже Ви маєте змогу обрати чимало додаткових параметрів: ім'я в звичайній і лагідній формі, стать, колір волосся, особисті вподобання дитини, імена батьків, місце проживання сім'ї, а також побажання від того, хто дарує книгу. Книга друкується в єдиному екземплярі спеціально для Вашої дитини.
Про що книга?
Книга "Пригоди у країні чудес" складається із чотирьох частин. Усі вони об'єднані єдним сюжетом - подорожжю малюка у казковий світ. Там на нього чекають багато нових знайомств і цікавих завдань. Кожна історія містить у собі повчальний підтекст, тому слугує не лише розвагою, а й частиною виховання.

У першій частині малюк загадує бажання потрапити до Країни Чудес і, на диво, опиняється прямісінько у Чарівному Лісі, де звірі вміють говорити! Тут дитину чекає цікава пригода - пошук двох неслухняних зайчиків, які втікли від своєї мами. У ході пошукової операції малюк проявляє усі свої найкращі якості: сміливість, доброту, відповідальність та винахідливість.
Інші частини будуть доступні для замовлення зовсім скоро!
Які характеристики книги?
  1. Тверда обкладинка з матовим ламінуванням.
  2. Розмір книги - А4 в портретному форматі.
  3. Якісний крейдований папір, щільністю 180 гр/м2
  4. Яскраві малюнки на кожній сторінці
  5. Кількість сторінок у першій частині: 26 ст.
На першій сторінці ви маєте змогу додати побажання для дитини особисто від себе. Також до кожної книги ми даруємо комплект стікерів.
На який вік розрахована книга?
Наша історія складена у формі оповіді, що робить книгу цікавою як для маленьких дітей, так і для школярів (орієнтовний вік - 3-9 років).
Як замовити книгу?
Просто натисність на кнопку "Замовити книгу" і перейдіть на сторінку оформлення замовлення. Уважно заповніть усі поля та оплатіть замовлення.
Чи можна оплатити книгу при отриманні?
На жаль, ні. У зв'язку із тим, що кожна книга друкується в єдиному екземплярі спеціально для Вашої дитини, ми працюємо лише після повної оплати замовлення. Адже у випадку відмови від замовлення така книга не знайде більше ідентичного власника.
Який термін виготовлення книги?
Термін друку становить від 2 до 4 днів. Ми обов'язково повідомимо Вас про завершення друку та відправку замовлення.
Чи є самовивіз?
Так, безкоштовний самовивіз книги доступний для жителів м. Кам'янця-Подільського. Якщо бажаєте забрати книгу особисто - зазначте це в коментарі до замовлення.
Чи можливо замовити іменну книгу для близнюків
Так звичайно! Спеціально на прохання наших клієнтів ми виготовили додаткові види книжечок про пригоди близнюків, двійняток або братика і сестрички із невеликою різницею у віці. Аналогів в Україні не знайти, а ціна залишається незмінною!
Можна замовити подарункову упаковку до книги?
Так, звичайно. Вартість яскравої подарункової упаковки - 90 грн. Сюди входить: безпосередньо барвиста коробка із стрічками і наповнювачем, стікерпак формату А4 із ілюстраціями з книги та особисте щире побажання дитині від нашої компанії на листівці, яку можна використовувати як закладку.
Як замовити книгу?
Уважно заповніть та надішліть форму із даними дитини
Доставка - і дивовижна історія у Вас
Підтвердження та оплата замовлення
Підготовка і друк книги протягом 2-3 днів
Made on
Tilda